TERMAL VİLLALARDA TATİL . TERMAL VİLLA NEDİR?

TERMAL VİLLALARDA TATİL , TERMAL VİLLA NEDİR?

“Termal” kelimesinin anlamı “sıcak kaplıca suyu” olarak söyleyebiliriz. Şifa kaynağı suları ifade eden bir kelime olarak kullanılır. Yerin altından 20 derece ve üzerindeki sıcaklıklarda çıkan sulardır. Bu sular çeşitli mineraller, gazlar ve radyoaktif maddeler içerir. 
 
   Birçoğumuz termal otel, termal spa gibi işletmeleri duymuş olsak da termal villa kavramı yeni yeni duyulmaya başlamıştır. Termal villalar son yıllarda gittikçe tercih edilir hale gelmiştir. Yaz aylarında tatil yapma fırsatı bulamayan misafirlerimiz kış aylarında da havuzun keyfini çıkarma şansı yakalamışlardır.

ISITMALI HAVUZLU KİRALIK VİLLA FİYATLARI:
Kış aylarında da konaklamaya uygun villaların başında ısıtmalı havuzlu villalar gelmektedir. Bu tür villalarımız da dış havuzun yanı sıra içeride kapalı ısıtmalı havuz da bulunmaktadır. Kasım ayından itibaren havuzun ısıtma özelliği aktif hale getirilir ve kış ayında da kiralama yapılmaya devam edilir.
Bünyemizde ısıtmalı havuz bulunan pek çok villa mevcuttur. haftalık 3800 TL'den başlayan fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Aşağıda ki bağlantıdan villalarımızı inceleyebilirsiniz.
Isıtmalı havuza sahip tüm villalarımız:


MUHAFAZAKAR ISITMALI HAVUZLU VİLLALAR:
Muhafazakar villalarda villa çevresi ve havuz terası dışarıdan hiçbir şekilde görülmemektedir. Villa yüzde yüz korunaklı bir şekilde dizayn edilmiştir. Bu tür villalarımızda da ısıtmalı havuz mevcuttur. Hem muhafazakar bir tatil arayışında olan hem de ısıtmalı termal bir villa arayışında olan misafirlerimiz için ideal villa seçeneğidir.

JAKUZİLİ ISITMALI HAVUZLU VİLLALAR:
Isıtmalı-termal villalarımızda jakuzi keyfi de yaşayabilirsiniz. Jakuzi bazı villalarımız da ayrı bir şekilde dizayn edilir bazı villalarımız da ise ısıtmalı kapalı havuza jakuzi özelliği konulmaktadır. Hem termal hem jakuzili villa için ayrı ayrı seçenekler yerine tek bir villa da iki özelliği de bulmak misafirlerimizi mutlu eden bir seçenektir.

KIŞ AYLARINA UYGUN ISITMALI KİRALIK VİLLALAR:
Yaz aylarında villa tatili yapmanın yanı sıra kış aylarında da bu keyfi yaşamak isteyen misafirlerimiz için 12 ay konaklamaya açık villalarımız mevcuttur. Kış ayında havuza giremeyeceğim korkusu yaşamayın sizlere uygun kış aylarına özel termal ısıtmalı özellikte birçok villa seçeneğimiz mevcuttur. Bu sayede yaz aylarında tatil yapma fırsatı bulamamış misafirlerimiz veya kış aylarında bu keyfi tekrar yaşamak isteyen misafirlerimiz için güzel bir imkan doğmuştur. Sizde ısıtmalı termal villalarımızda güzel bir deneyim için sitemizi ziyaret edin ve bize ulaşın.

 ADALYA HOLİDAY 0533 150 3985