FETHİYE'NİN DOĞAL GÜZELLİKLERİ İLE POPÜLER ŞELALESİ; GİZLİ KENT

Gizlikent şelalesi, doğal güzellikler arasında popüler bir yer olan Saklıkent ‘e 2 km uzaklıkta, ilçe merkeze ise yaklaşık 50km’lik bir mesafede yer alıyor. Saklıkent Fethiye ‘ye çok yakın mesafede yer alan Gizlikent şelalesi, Muğla ilinde göreceğiniz en güzel yerdir.

Gizlikent şelalesi, Muğla gezinizde göreceğiniz müthiş yerler arasındadır. Özellikle doğa severlerin ilgi duyduğu Gizlikent şelalesi, doğa yürüyüşlerinin ve kampların yapıldığı bir bölgedir.

Gizlikent Şelalesi Hakkında

 

Ölüdeniz, İhtişamli görünüşüyle yerli ziyaretçilerin ve yabancı turistlerin hayran kaldığı Gizlikent Muğla, doğa sevenler için güzel bir tatil beldesidir. doğal güzelliği olan Gizlikent şelalesinde yapılacak çok güzel etkinlikler vardır. Tatilcileri çeken bu bölge, Muğla ilinde uğramanız gereken yerler arasındadır. Şelaleyi gördüğünüzde sizi heyecanlandıracak manzarayı bir süre izledikten sonra Gizlikent’in sularındaki salıncağa binin ve buranın güzelliğini seyrederken eğlenin.

Gizlikent’te Yiyecekler

 

Gizlikent şelalesi yakınlarında sedirlerin üzerinde yemek sunumu yapılmaktadır. Bu sedirlerde yöreye özel tatlar ile atıştırmalık şeyler yiyebilirsiniz. Bu bölgede acıkmamak elde değil.

Fiyatlar açısından da bütçeye çok uygun olan Gizlikent, giriş ücreti de oldukça düşüktür.

Gizli Kent’e Ulaşım

Gizlikent şelalesi, ulaşım açısından kolay bir bölgede bulunuyor. Doğanın güzelliklerini  bir arada göreceğiniz Muğla’nın bu yeri, Fethiye ‘ye 47 km’lik bir mesafede yer almaktadır

Kafanızı dinleyip, doğanın sessizliğinde huzur bulabileceğiniz bu yerde sakin ve keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Doğal güzelliklerin buluştuğu bu saklı cennette geçireceğiniz her dakika ayrı bir güzeldir.

Suyu serin olan Gizlikent  şelalesinde yüzmek ise farklı ve güzel bir deneyimdir. Buraya gelmişken Gizlikent’in sularında serinlemeyi unutmayın.

.